З чого роблять презервативи.

З чого виготовлені презервативи
Більшість презервативів виготовляється з натурального латексу. Натуральний латекс виробляється з соку  гевеї, яка росте у Південно-Східній Азії. З одного дерева гевеї можна назбирати від 3 до 7 кг латексу за рік.
Латексні презервативи  на 92% складається з натурального латексу, все інше – різноманітні добавки (вулканізатори, стабілізатори), які роблять презерватив міцним і  тягучим.
Два суттєві недоліки які мають латексні презервативи. Перший – такі вироби не терплять сонячного світла та високої температури, другий – у певної частини людей з’являється алергія на латекс.
Для того, щоб зменшити ймовірність виникнення алергії для людей, чутливих до латексу, існує дві можливості. По-перше, використання  презервативів виготовлених з гіпоалергенного латексу,  з пониженим  вмістом протеїнів, які викликають алергію. По-друге, використання  презервативів, виготовлених з синтетичних матеріалів, переважно поліуретану.
Презервативи з поліуретану зустрічаються рідко і вони дорожчі. Вони не втрачають своїх властивостей при  високій температурі, на них не впливають органічні розчинники та масла. За всіма іншими показниками вони не дуже відрізняються від презервативів з натурального латексу. Так, за результатами досліджень, відсоток пошкодження латексних презервативів при використанні склав 3%, поліуретанових – 2,1-4,2%.
Це є основні види матеріалів, з яких виготовляються презервативи. Але наука і промисловість на місці не стоять. Є надія що ми побачимо щось краще і, головне, надійніше.

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s