Використання презерватива і надійність.

В деяких статтях можна прочитати що презервативи мають мікропори, які є більші від сперматозоїда. В декого може скластися враження що вони можуть пройти крізь презерватив і може статися незапланована вагітність. Чи це правдою чи ні?

Презерватив є найпопулярнішим способом запобігання вагітності і також єдиним способом захисту від венеричних і інших хвороб, які передаються статевим шляхом. Звичайно, нема повної гарантії захисту , але при правильному використанні презерватива він є дуже надійним захистом. В цій статті постараємося розставити крапки на і.

Матеріалом для виготовленння презервативів служить латекс, який дуже гарно розтягається. В багатьох є підозра, що внаслідок розтягання пори можуть збільшуватися. Під час вивчення цього явища встановили, що пори мають діаметр 5 мікронів і їх можна побачити тільки під мікроскопом. Для порівняння сперматозоїд має діаметр 3 мікрона, деякі бактерії – 1-3мікрона, а вірус ВІЛ 0,1 мікрона. Це означає, що теоретично всі вони можуть проникнути через презерватив.

Однак експерименти показали, що можливість проникнення сперми через презерватив мінімальне. Якби після еякуляції фрикції продовжувалися ще 10 хвилин то теоретично через презерватив могло би проникнути 1 /10000 об”єму сперми. Тобто для проникнення еякуляту  потрібний відповідний тиск, і навіть якщо до нього дійде то він буде настільки мікроскопічним, що нічого не станеться.

Результати тих досліджень підтверджують високу надійність презервативів як засобів контрацепції і захисту від хвороб, а проникнення еякуляту і вірусів через мікропори практично неможливі. Значно небезпечнішим від мікроскопічних отворів є неправильне одягання презерватива або погано підібраний розмір.

Тобто можна спокійно купувати презервативи, які є надійним котрацептивом і захищає від хвороб які передаються статевим шляхом.

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s